• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Vaillant ecoFIT PLUS VU 100AL/1-5 Duvar tipi yoğuşmalı kazan


  13,350 TL
  İSTANBUL / ŞİŞLİ FULYA MAH.
  İlan No
  690

  İlan Tarihi
  20-02-2021

  Marka
  AEG

  Kimden
  Mağazadan

  ISIMAK MÜHENDİSLİK
  Üyelik Tarihi : 15 Ocak 2021
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Vaillant ecoFIT PLUS VU 100AL/1-5 Duvar tipi yoğuşmalı kazan;


  Vaillantın yeni duvar tipi kazanı 100 kw ve 150 kw olarak Türkiyede satışa sunulmuştur. Vaillantın yeni kazanları sektördeki diğer kazan fiyatlarına göre oldukça rekabetçi olup Vaillant kalitesini uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi kolaylaştırmaktadır. Alüminyum Silisyum alaşımı eşanjör yapısına sahip yeni vaillant kazanların tüm teknik özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.


  Özel dizayn ısı eşanjörü ile yüksek verim;

      ecoFIT Plus VU 100AL/1-5 duvar tipi yoğuşmalı kazanlarda alüminyum silisyum alaşımı eşanjör kullanılmıştır. Bu eşanjörde enerji transferi çok daha yüksektir. Eşanjörün üst kısmı yoğuşmanın az olduğu alt ısıl değer bölgesidir. Yoğuşma eşanjörün alt kısmında meydana gelmekte olup bu bölgeye üst ısıl değer bölgesi denmektedir. Alt bölgesinde ısı transferinin artmasını sağlayan pinler bulunmaktadır. Brülör kapağı bölgesinde oluşan yüksek sıcaklıktaki atık gaz, eşanjörün aşağısına doğru hareket eder. Yoğuşma bölgesine doğru ilerleyen soğumuş atık gazlar yoğuşma tavasını geçerek atık gaz borusundan tahliye edilir.

   

  Dijital ekran ile kolay kullanım ;

      Kazan üzerindeki ekrandan, tesisat suyu gidiş sıcaklığı ve eğer sistemde boyler varsa, kullanım suyu sıcaklığı dijital olarak ayarlanabilmektedir. Türkçe arıza açıklamalarıyla arıza bilgisini kullanıcıya göstererek kolay kullanım sağlar.

   

  Yoğuşma teknolojisiyle 108’e varan verim;

      Bacadan atılan yüksek sıcaklıktaki yanmış gazların sahip olduğu ısı enerjisi, tesisat dönüş suyu ile ayrı bir eşanjörden geçirilerek ısı enerjisi geri kazanılır.

  Böylece gözden çıkartarak attığımız bir ısıyı geri kazandığımız için verim hesaplamalarında kabuller gereği 108 lere varan oranlara ulaşılmış olur.

   


  15 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar